Wielu rodziców co jakiś czas wymienia foteliki w samochodzie, gdyż okazują się mało wygodne lub nie należą do sprzętów rosnących razem z dzieckiem. Można jednak uniknąć dodatkowych wydatków, decydując się na wysokiej jakości fotelik Axkid od Tosia – jednego z najbardziej popularnych sklepów.

 

 

Regulacja zagłówków i pasów czy też różne opcje odchylenia oparcia pozwalają na maksymalny komfort podróży. Zanim zdecydujemy się na ten model, warto wiedzieć, iż jest on montowany tyłem. Dlaczego zastosowano takie rozwiązanie? Okazuje się, że foteliki montowane w ten sposób to najbezpieczniejsza pozycja dla malucha. A przecież to bezpieczeństwo jest najważniejsze i decydujące przy zakupie modelu Axkid.

 

Szwedzkie foteliki Axkid przeszły testy zderzeniowe, w tym bardzo rygorystyczny Test Plus.
Szwedzkie foteliki Axkid przeszły testy zderzeniowe.

 
Szwedzkie foteliki Axkid przeszły testy zderzeniowe, w tym bardzo rygorystyczny Test Plus, dzięki czemu możemy im w pełni zaufać. Wielu rodziców przyznaje, że dzięki fotelikowi Axkid dzieciom w końcu zaczęła podobać się jazda autem, gdyż czuły się komfortowo, często również bez problemu zasypiały. To pozwala rodzicom skupić się na prowadzeniu samochodu i podnosi bezpieczeństwo całej rodziny.
Przed zakupem fotelika Axkid należy dowiedzieć się czy taki model jest kompatybilny z naszym samochodem. W większości przypadków nie ma problemu z montażem tego fotelika, choć zdarzają się wyjątki.