Dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na implanty. Kraków i większe miejscowości pod tym względem prowadzą, ponieważ ludzie tam z reguły zarabiają lepiej, a to oznacza, że stać ich na droższe zabiegi. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że nawet po zakończonym zabiegu w Sumara-Implanty istotne jest dbanie o higienę jamy ustnej. To jest jeden z najważniejszych nawyków w naszym życiu, o którym niestety często się nie mówi.

Dlaczego tak ważna jest higiena?

  • Dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na implanty – Kraków.

    Jeżeli dbasz o higienę, to możliwe, że nie będziesz musiał jechać specjalnie np. do Krakowa, żeby zainwestować w implanty. Kraków, Warszawa – większe miasta prowadzą tego typu zabiegi przy użyciu najlepszych technologii. Dlatego też ludzie, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach często jeżdżą specjalnie np. Do Krakowa, żeby wprowadzić implanty. Odpowiednia higiena pozwoli dłużej cieszyć się naturalnymi zębami.

  • Szybsze gojenie się ran. Niektóre osoby po tym jak zostaną im wprowadzone implanty to boją się myć jamę ustną. To błąd, który sprawia, że dłużej goją się różnego rodzaju rany. Odpowiednia higiena przyśpiesza prawidłowe gojenie się ran.
  • Zdrowie i świeżość. Nawet jak już pojechałeś specjalnie np. do Krakowa masz implanty, to i tak musisz pamiętać, że bez odpowiedniej higieny mogą zachorować np. dziąsła. Dlatego właśnie nawet mając sztuczne zęby trzeba dbać o higienę jamy ustnej.